Overslaan en naar de inhoud gaan

De eindejaarsvragen 2022

De eindejaarsvragen

Wat blijft bij van 2022 en waar kijken we naar uit voor volgend jaar? We vroegen het ook dit jaar weer aan enkele van onze leden.

We schotelden onze 5 eindejaarsvragen weer voor aan enkele van onze leden. In de komende editie van ons ledenmagazine leest u alle antwoorden. Nu geven we alvast één antwoord op elk van de vijf vragen.

Ook Mohamed Bouhmidi (BMB), Thomas Van Heuverswijn (Markantdecor) en Pascale De Backer (Wyckaert) keken terug op het voorbije jaar en blikken vooruit.

Johan De Vlieger

Wat blijft je het meeste bij van 2022?

 

'Onze economie die door elkaar werd geschud. De gigantische prijsstijgingen allerhande, de recessie en inflatie, het consumentenvertrouwen dat gedaald was, de gestegen interesten, ... Het heeft er behoorlijk ingehakt.'

Johan De Vlieger, Bostoen

Elise Dewilde

Van welk programma, optreden, film, boek, podcast of toneelstuk heb je dit jaar het meest genoten?

 

'Ik geniet erg van Niko Dijkshoorn die na het nieuws op Radio 1 zijn kijk op de feiten geeft. Ik hou ervan om naar zijn stem te luisteren. Hij spreekt ook in een podcast over het verlangen naar het onnodige. Ik geloof dat vele mensen dat delen en telkens verlangen naar het onnodige. Terwijl het noodzakelijke voor hun neus ligt.'

Elise Dewilde, MaisonFinie

Jessica Dijst

Wat was jouw hoogtepunt van 2022?

 

'Dit jaar heb ik ontdekt dat rondtrekken met een daktent op en top genieten is. Mijn man, dochter en ik hebben volop genoten van de rust en natuur dat Scandinavië te bieden heeft.’

Jessica Dijst, Solare

Jan Vochten

Heb je je een doel gesteld voor volgend jaar?


‘We steken in 2023 de plas over, want we plannen om volgend jaar Boston, Chicago en Vancouver te gaan bezoeken. Mijn neef van 19 en zijn vriendin vergezellen ons naar Vancouver. Het wordt hun eerste reis buiten Europa.’

Jan Vochten, Embuild

Hans Jacobs

Wat wens je onze lezers toe voor 2023?

‘Rust lekker uit, geniet van je vrije tijd, van vreemde landen en culturen, van het bos en de kerken, van musea en markten of gewoon van je eigen thuis. Ik wens iedereen een welverdiende, deugddoende en ontspannende kerstvakantie.’

Hans Jacobs, Sanitel


Heb je ook nieuws dat je wil delen? Laat het ons weten.

Deel jouw nieuws via ons ledenmagazine