Overslaan en naar de inhoud gaan

Logistic Champion Award voor deverfwebshop.be van Schilderwerken De Witte

Logistic Champion Award voor deverfwebshop.be van Schilderwerken De Witte

Zes jaar nadat Pieter De Witte en zijn broers Sander en Mathijs de webwinkel deverfwebshop.be hadden overgenomen, mochten ze op 7 oktober de Logistic Champion Award 2021 van The SafeShop Awards in ontvangst nemen.

Logistic Champion Award voor deverfwebshop.be van Schilderwerken De Witte

Pieter, eerst en vooral van harte proficiat met de award.
'Dank u wel. We zijn er heel blij mee want het is toch een mooie erkenning. In tegenstelling tot verschillende andere awards was dit namelijk geen populariteitswedstrijd. Nadat we ons hadden kandidaat gesteld, is er een zeer uitgebreide, objectieve peiling gebeurd door een onafhankelijk bureau bij drieduizend klanten. Je kan dus gerust zeggen dat dit een heel relevante award is.'

Drieduizend unieke klanten, dat is niet min.
(lacht) 'Dat begint al te tellen, ja. En we hebben er uiteraard meer. Om je een idee te geven: vorig jaar hebben we zo’n 22.000 zendingen uitgestuurd. Zowel naar particulieren, als professionele schilders.'

Waarom denk je de prijs te hebben gewonnen?
'Het is misschien een cliché, maar één van de belangrijkste redenen blijft toch de prijs. We hanteren zeer correcte prijzen en dat combineren we met een goede service. Verder denken we heel hard na over zaken als verzendkosten en een veilige verpakking.'

Als schepen ben ik er aandachtig voor dat ook kleinere kmo’s in aanmerking komen voor opdrachten in onze gemeente

Schepen

Je hebt een drukke job als zelfstandige, een gezin en toch vind je nog de tijd om je te engageren in de gemeentepolitiek.
'Politiek is altijd een interesse van mij geweest, van kleins af. Op mijn 22 kreeg ik de kans om op de lijst te staan van Gemeentebelangen, de lokale partij in Stekene. Tot mijn grote verrassing ben ik onmiddellijk verkozen, hoewel ik pas op de 22ste of 23ste plaats van de lijst stond. Bij de daaropvolgende verkiezingen kon ik schepen worden van onder meer Financiën, Economie, Onroerend erfgoed en Facility.'

Heeft het ondernemerschap een invloed op hoe je als schepen de zaken aanpakt?
'Toch wel, ja. Zo heb ik bijvoorbeeld iets meer affiniteit met de portefeuille Economie.'
(denkt na) 'Als schepen ben ik er ook aandachtig voor dat kleinere kmo’s in aanmerking kunnen komen voor opdrachten die we uitschrijven in onze gemeente.'

Hoe bedoel je?
'Dat kan vrij eenvoudig door een bepaalde overheidsopdracht op te delen in kleinere deelopdrachten. Zo krijgen kleinere bouwbedrijven met een minder hoge erkenning ook de kans om voor de gemeente te werken.'

schilderwerken-dewitte.be
deverfwebshop.be

(Foto's © Schilderwerken De Witte)


 
Binnenkort lees je het volledige interview met Pieter De Witte in ons ledenmagazine.

Wil je ook graag gratis in De Oost-Vlaamse Aannemer verschijnen?

  • Pak uit met een recent afgewerkt project.
  • Stel je bouwbedrijf voor.
  • Deel je ondernemersverhaal voor onze rubriek Het Portret.
  • Ben je genomineerd voor een award of heb je er een gewonnen? Heb je een overname gedaan, een grote investering of ga je uitbreiden? Deel je nieuws via onze kanalen!

Deel jouw nieuws via ons ledenmagazine